Nasıl Yapılır

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf nasıl yüklenir?

Günümüzde hemen hemen herkes instagram kullanıyor. Herkesin aklındaki “Bilgisayardan Instagram’a Nasıl Fotoğraf Yüklenir?” sorusunu sizlere cevaplıyorum. Bilgisayardan Instagram mesajlara, gönderilere ve hikayelere etkileşimde bulunabiliyoruz. Ancak fotoğraf yükleme özelliği aktif değil, bu durum da bazı sosyal medya kullanıcıları için sorun teşkil etmektedir.

Bilgisayardan Instagram'a Fotoğraf Yükleme

Bilgisayar üzerinden fotoğraf paylaşmak için bir çok sebepleriniz olabilir. Belki Photoshop’tan bir grafik yapmış ya da fotoğraflarınızı düzenlemişsinizdir. Belki de fotoğraf makinasından resimlerinizi bilgisayara aktarmış ordan paylaşmak istiyor olabilirsiniz. Eğer profesyonel bir hesap kullanıyorsanız ve düzenli içerik girmeniz gerekiyorsa yine de bilgisayar üzerinden paylaşım yapmanız işinizi hızlandıracaktır. Tekrardan telefona gönderip paylaşmak biraz zaman aldığından dolayı bilgisayar üzerinden paylaşmak işimizi daha da hızlandıracaktır. Hadi birlikte bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yüklemeyi öğrenelim.

 

1. Öncelikle Instagram sayfasını açın

instagram.com sayfasını açın ve boş bir yere mouse sağ tıklayarak “incele” ve ya opera kullanıyorsanız “öğeyi denetle” tıklayın ya da Shift + CTRL + C yapabilirsiniz.

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

 

2. Konsol ayarlarını değiştirin

Konsol ayarlarında açtığınız web siteyi mobil cihazdaki gibi görmenizi sağlayacak bir buton var. Butonu tıklayarak Instagramı mobil görünüme dönüştürebiliriz.

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

 
3. Siteyi Mobil Görünüme Dönüştürdük

Sitemiz mobil görünüm kazandı ama hala fotoğraf paylaşma özelliği aktif edilmediğini göreceksiniz.

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

4. Sayfayı Yenileyin

Sayfayı F5 tuşu ya da sağ tıklayarak “yeniden yükle” basın ve tekrardan yüklenmesini bekleyin.  Ve karşımıza fotoğraf ekleme butonu geldi artık buna tıklayarak fotoğrafımızı bilgisayardan seçebilir ve fotoğrafımızı yükleyebiliriz. Böylece Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme sorusu aklınızdan silinebilir çünkü çözdük olayı ;)

Ayrıca diğerler yazılarıma buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu