Genel

İzmir Web Tasarım Ajansı

En iyi İzmir Web Tasarım Ajansı

İzmir Web Tasarım Ajansı ; En İyi Website Tasarım Ajansı araştırmasını konu alan yazımızda sektördeki fiyatlardan ve profesyonel bir web site için hangi website tasarım ajansı ile çalışılabileceğinden bahsedeceğiz. Eğer profesyonel website tasarımı yaptırmak istiyorsanız bu yazı aklınızdaki soru işaretlerini giderecek ve hayalinizdeki web siteye bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. 

 

izmir web tasarım ajansı

 

Website Tasarım Fiyatları Hangi Kriterlere Göre Belirlenir?

Sunulan Alternatif Tema Sayısı

Sunulan tema seçenekleri Website Tasarım Ajansı için aynı oranda bir efor olacağından fiyatta farklar oluşmasına neden olacaktır. İzmir Web Tasarım Ajansı denince akla gelen Ninjafikir size bir çok tema seçeneği sunuyor.

Sayfa Sayısı

Yaptırmak istediğiniz websitede kaç sayfa olmasını istiyorsunuz? Birçok işletme sadece marka yüzünün dijital varlığını inşa etmek için tek sayfa (landing page) siteler tercih edebiliyor. İhtiyacınız olan sayfa sayısına göre fiyatta farklar oluşacaktır.

 

Teslim Süresi

Her tema için ortalama olarak bir teslim tarihi olmaktadır, websitede ekstra istekleriniz olduğu takdirde bu süre de uzayacağından fiyatta farklar oluşacaktır.

 

Mobil Uyumluluk ( Responsive )

Günümüzde website ziyaretlerinin %70’i mobil cihazlardan üzerinden gerçekleşmektedir. İstatistikler incelendiğinde mobil görünümün önemini görmekteyiz. Bir websiteyi mobil uyumlu hale getirmek bir website tasarlamak kadar efor sarfettireceğinden fiyat farkları oluşabilmektedir. Bazı işletmeler bu farkı ödemeyerek mobil cihazlarda da masaüstü görünümünün olmasını talep edebiliyor ancak mobil uyumluluk rekabette önde olabilmek için günümüzde çok önemli bir konu olarak karşımızda durmaktadır. Çalıştığımız bir İzmir Web Tasarım ajansı sizlere responsive tasarımın önemini belirtmesi gerekmektedir.

izmir web tasarım ajansı responsive site

 

SEO Uyumlu Altyapı

Bir websitenin tamamen hayallerinizde düşlediğiniz gibi olmasını isteyebilirsiniz ancak gerçekte durum biraz farklı. Siteye girdiğiniz her içeriği; Google, botları ile kontrol ederek anlamaya çalışır, eğer gönderileriniz Google Botları tarafından anlaşılırsa bu yönde gerçekleşen aramalarda Google sizin içeriğinizi gösterir. Anlaşılmadığı durumlarda ise “Neden Websiteme ziyaretçi gelmiyor?” başlıklı konular açabilir ve cevaplar arayabilirsiniz. Bu konu göz önüne alındığında Google Botlarının; markanızı, hizmetlerinizi ve işlerinizi anlayabileceği bir altyapıya sahip olmanız gerekmektedir.  SEO uyumlu altyapıya sahip bir website sahibi olmak bu dönemde önemlidir.

izmir web tasarım ajansı seo

 

Site Hız Optimizasyonu

Google botlarının bir siteyi değerlendirirken dikkat ettiği bir diğer önemli etkinlik ise site hızıdır. Google aramalarında bir siteye tıkladığınızda mevcut olan hıza hiç dikkat ettiniz mi? Bazen teknik sorunlardan dolayı siteler yavaşlayabilmektedir, Google tarafından gösterilen bir sitede bu durum gerçekleştiğinde mümkün olan en kısa sürede gösterimden çıkarılmaktadır. Bu yüzden site hız optimizasyonlarının sağlanmış olması ve teknik olarak sürekli kontrol edilmesi gerekmektedir. Profesyonel bir Website Tasarım Ajansı ile çalıştığınızda oluşabilecek bu tür sorunlar daima kontrol altında olmaktadır. İzmir web tasarım ajansı NinjaFikir size hız konusunda çok iyi bir deneyim sağlıyor.

izmir web tasarım ajansı site hızı

 

Teknik Destek

Bir siteyi teslim aldıktan sonra da teknik destek talepleriniz olabilmektedir, bu durum bir elektronik cihaz aldığınızda sunulan teknik destek&garanti hizmeti gibidir. Teslim almış olduğunuz sitelerde gerçekleşebilecek teknik sorunlar ve talepler ile ilgili webtasarım ajansı teknik destek sunabilmektedir.. Teknik destek süresinin uzun olması fiyatta farklar oluşturacaktır.

 

Yönetim Paneli

Web Tasarım Ajansından talebinize istinaden sitenizi yönetim paneli ile ya da yönetim panelsiz olarak teslim alabilirsiniz. Yönetim paneli ile teslim aldığınızda site üzerinde herhangi bir değişiklik istediğinizde kendiniz kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yönetim panelsiz şekilde teslim aldığınızda ise herhangi bir değişiklik için website tasarım ajansı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İzmir web tasarım ajansı Ninjafikir sizlere kullanışlı bir panel sunuyor.

 

Alan Adı & Hosting & SSL Sertifikası

Gerçekleştirilen tasarımın herkes tarafından ulaşılabilir olmasını sağlamak amacıyla alan adı (domain) ve hostinge (sunucu) ihtiyaç vardır. Eğer bu ihtiyaçlar Website Tasarım Ajansı tarafından sağlanırsa fiyat farkları oluşmaktadır.

 

9 Maddede ele aldığımız İzmir Web Tasarım ajansı Fiyatları Hangi Kriterlere Göre Belirlenir? konusunda Website tasarımı yaptırmak için fiyat talep ettiğiniz ajansların neleri baz alarak fiyat ilettiğini anlattık. Bu konuda hizmet alarak memnun kaldığımız bir ajanstan bahsetmek istiyoruz.

İzmir’de bulunan NinjaFikir Dijital Reklam Ajansı Web Tasarım konusunda oldukça başarılı. Sunduğu hizmeti fiyatıyla karşılaştırdığımızda oldukça iyi işler ortaya çıktığını deneyimledik. Diğer yazılarımızı buradan okuyabilirsiniz.

 

Kurumsal web tasarım

İzmir Web Ajansı NinjaFikir, şirketinizin imajına uygun kurumsal web siteleri sunmaktadır.

En iyi web tasarım firmaları

İzmir Web Ajansı  seçiminizde tabi ki en iyi web tasarım firmalarıyla çalışmak isteyebilirsiniz. NinjaFikir sizlere en iyi deneyimi sunar.

Profesyonel web tasarım

Profesyonel bir hizmet almak herkesi daima mutlu eder. Sizlere profesyonel bir hizmet sunan İzmir web tasarım ajansı NinjaFikir’i öneriyoruz.

Web tasarım Fiyatları

Aslına bakılacak olursak 500 TL’ye de web sitesi yaptırılabilir 50.000 TL’ye de bu biraz da web sitenin kalitesi ve müşteri isteğine göre değişen bir şey.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu